Platba v hotovosti na dobírku
Platíte při převzetí zboží buď pošťákovi / -čke resp. kurýrovi (podle zvoleného způsobu doručení).

Platba v hotovosti na prodejně
Platíte při převzetí zboží přímo na prodejně.

POZOR: na prodejně nelze platit kreditní resp. debetní kartou, ale pouze v hotovosti.

Platba bankovním převodem
Zboží uhradíte předem na náš bankovní účet podle údajů zobrazených v potvrzení objednávky nebo dle námi zaslané předfaktury na Vaši emailovou adresu.

Platba prostřednictvím platební brány 24-pay.
Zákazník hradí zboží hned po provedení objednávky (tzv. Okamžitá platba) prostřednictvím platební karty (debetní, resp. Kreditní) nebo internet bankingem zvolené banky.

Schválené a regulovány Slovenskou národní bankou. Číslo oprávnění ODB-8835-5 / 2012.

Platba přes Quatro půjčku
Jde o splátkový prodej přes Quatro. V e-shopu si uživatel vybere daný výrobek a přímo v detailu výrobku si může přepočítat splátkovou kombinaci přes Quatro kalkulačku. Po následném dokončení objednávky je třeba udělat smlouvu s Quatro-m (vyplněním Žádosti o nákup zboží na splátky). Po vyplnění žádosti se smlouva automaticky zasílá na schvalování do Quatra. Následně bude uživatel informován o výsledku schválení prostřednictvím SMS, resp. e-mailu. Po schválení žádosti bude uživatel vyzván k přihlášení se do "Mé zóny", kde bude probíhat podpis smlouvy online. Zboží bude uživateli dodáno na dodací adresu uvedenou v objednávce podle doby dodání, kterou uvádí e-shop, počítané od uzavření smlouvy o půjčce.